Kurumsal

FİRMAMIZ HAKKINDA

2003 yılında ayakkabı sektöründe faaliyetlerine başlayan Çalışır Ayakkabı, yılların getirdiği sektörel tecrübe ve bilgi birikimini, çağın teknolojisi ile birleştirerek kendi alanında öne çıkan firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Genç ve dinamik yapısı ile üretime başladığı günden bugüne, kaliteli üretimi, çevreye ve insana saygıyı kendine ilke edinen Çalışır Ayakkabı, kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesi ile ayakkabı sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Çalışır Ayakkabı, toplamda 2.000m2 kapalı alanda kurulu, bünyesinde Kesimhane, İmalathane, Saya atölyesi bulunan bir ayakkabı firmasıdır.

Son teknoloji makine ve teçhizatlar ile donatılmış entegre üretim tesisinde, 100 çalışanı ile günlük 2.000 çift ayakkabı teslimatı yapabilecek kapasitedir.

Deneyimli kadrosu ve uzman tasarımcı ekibi ile oluşturduğu, Ossa, Mariossa, Vilii, Zetwal ,Mappe, Osc markaları ile uluslararası kalite standartlarında üretilen ayakkabıları uygun fiyata alma olanağı sağlamaktadır.

Sürekli gelişim anlayışını ön planda tutan Çalışır Ayakkabı, yeniliğe ve değişime önem vermek suretiyle doğru bilgi ve tecrübeyi harmanlayarak sektörde örnek kuruluş olmayı misyon edinmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında seçkin müşteri portföyüne üretim yapmakta olan Çalışır Ayakkabı, kalitesinden taviz vermeden büyüyerek kendi sektöründe daha geniş kitleye hizmet vererek büyümeyi hedeflemektedir.