Kurumsal

ÇALIŞIR AYAKKABI

İlkbahar ve yaz aylarını rahat, şık ve rengarenk modellerle karşılayan ÇALIŞIR SHOES; dünya ayakkabı trendlerini özgün tasarımlarla ve çarpıcı sezon renkleriyle birleştirerek sunuyor.

İlkbaharın en çok tercih edilen modellerinde rengarenk çiçek motiflerinin yer aldığı babetler ve espadriller ise koleksiyonun diğer dikkat çeken parçaları arasında. Ayrıca yazlık elbiselerin ve şortların en şık tamamlayıcısı olan sandaletlerle tarzınızı konuşturmanız mümkün!

2021 İlkbahar/Yaz sezonunda ÇALIŞIR SHOES erkek ayakkabı modelleri ise tüm beyleri konforu, şıklığı ve modayı bir arada sunuyor. Koleksiyonumuzda kırmızı, bordo, lacivert, mavi, beyaz ve bej renk tonları ön plana çıkarken; renkli ve hafif tabanlar, marin temaları ve çizgi detayları dikkat çekiyor.

Erkeklerin en çok tercih ettikleri renkler olan siyah ve kahverengi ile buluşuyor. Yeşil, lacivert, bej ve bordo tonlarının ağırlıkta olduğu smart casual ayakkabılar günlük hayatın koşuşturmacası için hem kullanışlı, hem de konforlu özellikleriyle ideal tercihler arasında yer alıyor.

Bu enerji dolu, rahat ve renkli koleksiyonuna Ürünler sayfasından ulaşabilirsiniz.